Obrovský úspěch QUEENIE, megakoncert Queen Relived 2020 bude v O2 areně dvakrát!

Show Queen Relived 2020 by Queenie má obrovský úspěch,

organizátoři přidávají druhý koncert v O2 areně

 

Fanoušci hudební legendy Freddieho Mercuryho a

skupiny Queen mohou v květnu zažít megakoncert

Queen Relived 2020 v O2 areně. Jedna z nejlepších

světových tribute skupin Queenie tak po 1200

odehraných koncertech po celém světě uvede na

domácí půdě dvojitou dávku těch nejlepších hitů

legendární britské rockové kapely. Vstupenky si

fanoušci budou moci zakoupit v síti Ticketportal

a Ticketmaster.

 

Oslňující úspěch rockové skupiny, který v historii nemá

obdoby, nepomíjí ani po smrti legendárního frontmana.

Důkazem toho je skupina Queenie, která se může těšit

z téměř vyprodané O2 areny a přesně po dvou měsících

od spuštění prodeje, také z dalšího termínu koncertu.

„Máme ohromnou radost z takového zájmu o show

Queen Relived a s celou kapelou se těšíme, že si

obrovskou stage užijeme se všemi diváky hned dvakrát po sobě,“ řekl frontman skupiny Queenie Michael Kluch. Tomu byl do vínku nadělen jedinečný talent a především hlas, kterým dokáže zazpívat skladby v původním rozsahu slavného zpěváka.

 

Do show plné nesmrtelných hitů zbývá přesně 6 měsíců. Freedie Mercury v podání Michaela Klucha a celá sestava Queenie vás přesvědčí o tom, že nikdo jiný by nedokázal lépe připomenout energii a jedinečnost originálních koncertů. „To, co děláme, je hudební divadlo. Máme autentické nástroje, písně, hrajeme v původních tóninách, nosíme dobové kostýmy a na jevišti jsme každý ve své roli. Nejde o imitaci, my jednoduše hrajeme Queen,“ vysvětluje Kluch. Nadaní Češi patří k nejúspěšnějším tribute skupinám na světě. Mají za sebou například turné po Skandinávii, Belgii, vystoupení ve Vietnamu, na proslaveném Montreux Jazz Festival, kde hrála skupina Queen v 80. letech, a také zahráli na oslavě narozenin britské královny Alžběty II.

 

V O2 areně nebude chybět špičková technika, světla a připravujeme i jednu z největších velkoplošných obrazovek, co kdy koncertní jeviště viděla. O vizuální stránku koncertu se postará jeden z nejuznávanějších stage & show designerů Martin Hruška, který pracoval s největšími českými, ale i světovými hvězdami, jako jsou Madonna, AC/DC, Nazareth, Leoš Mareš, LUCIE, Marpo a další. Queenie pak neskrývají ambice, vyrazit s touto show v budoucnu i na světové turné, aby mohli i nadále šířit odkaz legendy Queen.

 

Organizátoři spolu s Queenie navíc nevzdávají jen hold hudební legendě, ale dvojkoncertem v O2 areně podporují také Freddieho charitativní organizaci Mercury Phoenix Trust. Náboj téhle velkolepé oslavě rocku pak dodává i 50. výročí od založení skupiny Queen, které připadá právě na rok 2020. "Věříme, že zážitek z koncertu bude takový, jako kdyby skutečný Freddie Mercury zpíval se svou kapelou v době své největší slávy, ale s tou nejlepší technikou 21. století," doplnil Martin Zoubek, producent koncertní show.

 

Show Queen Relived 2020 by Queenie se uskuteční  21. prosince 2020 od 20.00 v pražské O2 areně. Vstupenky pro druhý koncert budou v distribuci sítě Ticketportal a Ticketmaster.

Linky:
https://www.ticketportal.cz/event/QUEEN-RELIVED

https://www.ticketmaster.cz/artist/queen-relived-vstupenky/1019274

  • Классическая иконка Twitter

Twitter

  • Классическая иконка Facebook
Facebook
  • иконка youtube с прозрачным фоном
YouTube

© 2018 Reklamní agentura «Angel».  Сайт сделан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now